Kontakt

Autoservis-Hovorka

Jiří Hovorka
Hradešín 145

tel. 602 313 343

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pa: 8:00 - 18:00
So: 8:00 - 15:00
Ne: ZAVŘENO

Akce

Akce na email

Pro zasílání akcí přímo na Váš email se prosím zaregistrujte...
 
Email:
Jméno:
Příjmení:
 


Q-SERVICE aplikace pro mobilní tel.

Mezinárodní servisní síť Q-SERVICE připravila pro všechny motoristy unikátní mobilní aplikaci pro „chytré telefony“ s operačním systémem Android. Jedná se o nepostradatelného průvodce na cestách v Čechách i zahraničí!

 

 

Co Vám aplikace přináší? 

Uživatelské rozhraní je přehledně rozděleno do tří částí:

  • Novinky:  přehled novinek a akcí v síti Q-SERVICE (například informace o sezónních prohlídkách za zvýhodněné ceny nebo o nových autoservisech)
     
  • Rady a tipy: základní informace pro motoristy, co dělat v případě poškozené pneumatiky, či když se rozsvítí některá z kontrolek na palubní desce. Obsahuje i část "Předpisy v zahraničí", kde jsou dopravní předpisy a zvláštnosti v ostatních zemích Evropy.
     
  • Servisy: kompletní seznam servisů, řazený dle vzdálenosti od Vaší aktuální polohy. U každého servisu nechybí nabídka služeb, kontakt s možností přímého volání nebo poslání SMS, zobrazení na mapě nebo spuštění navigace přímo k vybranému autoservisu.

Aplikace je průběžně aktualizovaná a rozšiřovaná. V současné době již zahrnuje i servisy na Slovensku a postupně budou přibývat i další země,ve kterých Q-SERVICE působí. Je to další doplněk, který zapadá do celkové koncepce nového směru, kterým se bude servisní síť ubírat.

.

Aplikace je k dispozici ZDARMA na:   www.googleplay.com

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky